Uwaga Mieszkańcy !

Spółka informuje, iż w związku z pracami związanymi z wdrożeniem systemu sterowania i monitoringu urządzeń dla obiektów wodociągowych w dniu 01.04.2026 r. (środa) w godzinach od 08.00 do 20.00 wystąpi brak dostawy wody w miejscowościach:

-Poręba Dzierżna,

-Jeżówka,

-Łobzów,

-Boża Wola,

-Wierzchowisko – Kolonia Marianów,

-Wymysłów,

-Brzozówka nr 1-17,

-Wolbrom, os. Szwedy, ul. Zacisze, ul. Przyrodnicza.

Przypominamy, że zadanie to realizowane jest w ramach przedsięwzięcia „Modernizacja systemu wodociągowego na terenach wiejskich gminy Wolbrom” objętego wsparciem bezzwrotnym z planu rozwojowego w ramach inwestycji B3.1.1

#KPO
#KorzyściDlaCiebie
#NextGenerationEU
#FunduszeUE

Za utrudnienia przepraszamy.