Uwaga Mieszkańcy !
Spółka informuje, iż w związku z pracami związanymi z wdrożeniem systemu sterowania i monitoringu urządzeń dla obiektów wodociągowych w dniu 01.04.2026 r. (środa) w godzinach od 08.00 do 20.00 wystąpi brak dostawy wody w miejscowościach:
-Poręba Dzierżna,
-Jeżówka,
-Łobzów,
-Boża Wola,
-Wierzchowisko – Kolonia Marianów,
-Wymysłów,
-Brzozówka nr 1-17,
-Wolbrom, os. Szwedy, ul. Zacisze, ul. Przyrodnicza.
Przypominamy, że zadanie to realizowane jest w ramach przedsięwzięcia „Modernizacja systemu wodociągowego na terenach wiejskich gminy Wolbrom” objętego wsparciem bezzwrotnym z planu rozwojowego w ramach inwestycji B3.1.1
#KPO
#KorzyściDlaCiebie
#NextGenerationEU
#FunduszeUE
Za utrudnienia przepraszamy.
