Uwaga! Mieszkańcy!
Spółka informuje, iż w związku z pracami związanymi z wdrożeniem systemu sterowania i monitoringu urządzeń dla obiektów wodociągowych w dniu 14.04.2026 r. (wtorek) od godz. 8:00 do godz. 18:00, wystąpią braki wody w miejscowościach:
– Budzyń,
– Poręba Górna,
– Mostek,
– Wierzchowisko.
Przypominamy, że zadanie to realizowane jest w ramach przedsięwzięcia „Modernizacja systemu wodociągowego na terenach wiejskich gminy Wolbrom” objętego wsparciem bezzwrotnym z planu rozwojowego w ramach inwestycji B3.1.1.
Za utrudnienia przepraszamy.
#KPO
#KorzyściDlaCiebie
#NextGenerationEU
#FunduszeUE
