Uwaga! Mieszkańcy!

Spółka informuje, iż w związku z pracami związanymi z wdrożeniem systemu sterowania i monitoringu urządzeń dla obiektów wodociągowych w dniu 14.04.2026 r. (wtorek) od godz. 8:00 do godz. 18:00, wystąpią braki wody w miejscowościach:
– Budzyń,

– Poręba Górna,

– Mostek,

– Wierzchowisko.

Przypominamy, że zadanie to realizowane jest w ramach przedsięwzięcia „Modernizacja systemu wodociągowego na terenach wiejskich gminy Wolbrom” objętego wsparciem bezzwrotnym z planu rozwojowego w ramach inwestycji B3.1.1.


Za utrudnienia przepraszamy.


#KPO
#KorzyściDlaCiebie
#NextGenerationEU
#FunduszeUE