Uwaga! Mieszkańcy Dłużca!

Spółka informuje, iż w związku z robotami przy budowie odcinka sieci wodociągowej w dniu 20.04.2026 r. w godzinach od 08.00 do godz. 18.00 wystąpią braki w dostawie wody w miejscowości:

– Dłużec (od Ośrodka Zdrowia do skrzyżowania w stronę miejscowości Kąpiele Wielkie).

Za utrudnienia przepraszamy.

Przypominamy, że zadanie to realizowane jest w ramach przedsięwzięcia „Modernizacja systemu wodociągowego na terenach wiejskich gminy Wolbrom” objętego wsparciem bezzwrotnym z planu rozwojowego w ramach inwestycji B3.1.1

#KPO
#KorzyściDlaCiebie
#NextGenerationEU
#FunduszeUE