Uwaga! Mieszkańcy Zasępca!
Spółka informuje, iż w związku z kontynuacją prac związanych z wdrożeniem systemu sterowania i monitoringu urządzeń dla obiektów wodociągowych w dniu 22.04.2026 r. (środa) od godz. 8:00 do godz. 12:00, wystąpią braki wody w miejscowości:
– Zasępiec.
Przypominamy, że zadanie to realizowane jest w ramach przedsięwzięcia „Modernizacja systemu wodociągowego na terenach wiejskich gminy Wolbrom” objętego wsparciem bezzwrotnym z planu rozwojowego w ramach inwestycji B3.1.1
Za utrudnienia przepraszamy.
